Продавець Smart Power Ukraine розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
2132 відгуків
ЗНИЖКА! LED автолампи BSmart S1 plus H4 9000Lm CSPПереглянути
+380 (68) 300-50-99
+380 (67) 411-66-01
+380 (67) 411-66-02
вул. Шевченка, 108, Львів, Україна
Автосвітло LED, Ксенон, лазер. Авто аксесуари і комплектуючі.

Рамки перехідні для лінз

Рамки перехідні для лінз

На багатьох сучасних автомобілях в якості головного світла встановлюється лінзованна галогенна або ксенонова оптика. Але навіть в самих якісних лінзах після певного пробігу відбивач має властивість вигоряти. Щоб не купувати фару цілими, можна окремо придбати перехідну рамку для заміни лінз. Цей спеціальний адаптер також використовується, якщо власник авто хоче замінити штатні лінзи на більш якісні.

Як вибрати перехідну рамку для лінз

Рамки для установки автомобільних лінз бувають декількох видів:

· Універсальні рамки. Дозволяють встановити лінзи в будь-яку марку авто, в якому спочатку була встановлена лінзованна оптика. Такі універсальні адаптери можуть зажадати підрізування або свердління, тому краще, щоб їх встановлював кваліфікований майстер.

· Модельні перехідні рамки розраховані на певні лінзи і конкретні марки авто, тому вони не вимагають доопрацювань.

· Рамки для лінз з функцією AFS. У деяких марках автомобілів встановлена лінзованна оптика з функцією AFS (Адаптивна система переднього освітлення). Вона дозволяє повертати лінзу в бік повороту керма. Такі лінзи мають складну конструкцію, тому перехідні рамки для лінз з AFS найдорожчі.

· Рамки установки BI-LED модулів. Світлодіодні бі-модулі мають ряд переваг в порівнянні з ксеноном, не кажучи вже про галогенні лінзи. Вони значно більш енергоефективні (при малому споживанні енергії забезпечують дуже яскраве світло), включаються практично миттєво і працюють стабільно протягом усього терміну служби, який досягає 30000 і більше годин. З цієї причини багато автовласників хочуть встановити світлодіодні bi-led лінзи. Для їх монтажу використовується цей вид адаптерів.

В цьому розділі сайту SmartPower ви можете придбати якісні перехідні рамки для лінз різних типів. Детальна інформація про те, яким автомобілям і лінз підходить адаптер, вказана в описі товару. Якщо у вас виникнуть додаткові питання або потрібна допомога у виборі підходящої рамки, не соромтеся звертатися до наших консультантів.

По всім питанням звертайтеся за телефоном +38 068 300-50-99
Широкий асортимент автоламп LED світлодіодних від компанії Smart Power Ukraine!

Повний асортимент на нашому сайті https://smpower.com.ua/

Рамки переходные для линз

На многих современных автомобилях качестве головного света устанавливается линзованная галогенная или ксеноновая оптика. Но даже в самых качественных линзах после определенного пробега отражатель имеет свойство выгорать. Чтобы не приобретать фару целиком, можно отдельно купить переходную рамку для замены линз. Этот специальный адаптер также используется, если владелец авто хочет заменить штатные линзы на более качественные.

Как выбрать переходную рамку для линз

Рамки для установки автомобильных линз бывают нескольких видов:

·      Универсальные рамки. Позволяют установить линзы в любую марку авто, в котором изначально была установлена линзованная оптика. Такие универсальные адаптеры могут потребовать подрезки или сверления, поэтому лучше, чтобы их устанавливал квалифицированный мастер.

·      Модельные переходные рамки рассчитаны на определенные линзы и конкретные марки авто, поэтому они не требуют доработок.

·      Рамки для линз с функцией AFS. В некоторых марках автомобилей установлена линзованная оптика с функцией AFS (Адаптивная система переднего освещения). Она позволяет поворачивать линзу в сторону поворота руля. Такие линзы имеют сложную конструкцию, поэтому переходные рамки для линз с AFS самые дорогие.

·      Рамки установки BI-LED модулей. Светодиодные би-модули обладают рядом преимуществ по сравнению с ксеноном, не говоря уже про галогенные линзы. Они значительно более энергоэффективные (при малом потреблении энергии обеспечивают очень яркий свет), включаются практически мгновенно и работают стабильно на протяжении всего срока службы, который достигает 30000 и более часов. По этой причине многие автовладельцы хотят установить светодиодные bi-led линзы. Для их монтажа используется этот вид адаптеров.

В этом разделе сайта SmartPower вы можете купить качественные переходные рамки для линз различных типов. Подробная информация о том, каким автомобилям и линзам подходит адаптер, указана в описании товара. Если у вас возникнут дополнительные вопросы или потребуется помощь в выборе подходящей рамки, не стесняйтесь обращаться к нашим консультантам.

По всем вопросам обращайтесь по тел. +38 068 300-50-99
Широкий ассортимент автоламп LED светодиодных от компании Smart Power Ukraine!

Полный ассортимент на нашем сайте https://smpower.com.ua/

Фільтри
Ціна
Наявність
Виробник
Тип техніки
Функціональне призначення
Контакти
+380 (68) 300-50-99
+380 (67) 411-66-01
Менеджер Мирослав
+380 (67) 411-66-02
Менеджер Володимир
вул. Шевченка, 108, Львів, Україна
Smart Power Ukraine
+380683005099+380683005099
ФОП Дзира Марта Богданівна

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner