LED автолампы диодные Aozoom D4S D4R Canbus 70Вт 9000Лм 6000K 12В 24В New Upgrade
- В наличии
- Код: 101294
3 220 ₴/комплект
✅ Полный ассортимент на нашем сайте https://smpower.com.ua/
тел. +38 (068) 300-50-99
ED автолампи діодні Aozoom D4S D4R Canbus 70Вт 9000Лм 6000K 12В 24В New Upgrade
Світлодіодні автолампи LED запропоновані виробником Aozoom. Передбачені для встановлення в цоколі з роз'ємом D1S D1R D2S D2R D3S D3R D4S D4R
Діодні автолампи D4S D4R виготовлені компанією Aozoom. У комплекті йде 2 автолампи та інструкція з використання. Серед головних технічних характеристик товару слід виділити: 6000 К – колірна температура, 9000 Лм – потужність світлового потоку, 12 В та 24 В – напруга живлення. Автолампи рекомендовані для використання в оптичній конструкції ближнього та далекого освітлення.
Від виробника надається гарантія товару терміном на 12 місяців. Потужність таких елементів збільшена. Ідеально підходять для заміни ксенонових автоламп аналогічного розміру. Додатково передбачена обманка Canbus, що дозволить уникнути проблем із функціонуванням одночасно автоламп та панелей у сучасних авто.
У кожній автолампі виробником встановлено по 2 світлодіодні чіпи, які відрізняються яскравістю та потужністю світіння, миттєвим реагуванням на процес включення. Світло-білий. Воно зручне для зорового сприйняття і добре підійде для використання як вдень, так і вночі. Світловий пучок має точне фокусування. Щоб автолампи та їх елементи не перегрівалися, продумана спеціальна система, яка не допускає перегрівання виробу. Це дозволяє експлуатувати автолампи довго, без мерехтіння та перебоїв у роботі.
✅ Полный ассортимент на нашем сайте https://smpower.com.ua/
тел. +38 (068) 300-50-99
Преимущества покупок в нашем магазине
⏱️ – Быстрая отправка → до 45 мин после подтверждения
📋 – Гарантия качества и сервисное обслуживание
💳 – Оплата на Ваш выбор
🔄 – Обмен и возврат в течение 14 дней
📞 – Бесплатная консультация от Профессионалов-Практиков
Как заказать?
1️⃣ Заказ на сайте или по телефону
2️⃣ Консультация и согласование деталей
3️⃣ Оплата покупки наиболее удобным способом
4️⃣ Посылка в отделении почты уже через 45 мин после подтверждения заказа
| Основные | |
|---|---|
| Цоколь | D4S |
| Напряжение питания | 12 В, 24 В |
| Цветовая температура | 6000K |
| Функциональное назначение | Ближний свет, Дальний свет |
| Световой поток | 9000 лм |
| Мощность | 35 Вт |
| Производитель | Aozoom |
| Тип лампы | LED |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
- Цена: 3 220 ₴/комплект









